KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13161401
nr 1316 1401
1800-tal, Signerad, otydlig signatur, Hundporträtt. Olja på duk, 22x30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:17:31
100 kr
150 kr